Aktualności

Rodo24-05-2018


W dniu 25 maja 2018 r.
 wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, czyli tzw. „RODO”.

W związku z tym, pragniemy poinformować, że Fit Food Group S.A (Infiniti Fitness Club)dysponuje Twoimi danymi osobowymi w postaci imienia i nazwiska, adresu, telefonu oraz adresu e-mail, gdyż jest założone u Nas Twoje konto członkowskie, byś mógł/a korzystać z naszej siłowni.

Zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, w celu korzystania przez Ciebie z naszej siłowni oraz poinformowania Cię o rezerwacjach miejsc na zajęciach, warsztatach,  oraz  innych ważnych wydarzeniach, jak i ewentualnie jak zostawisz coś osobistego w klubie potrzebujemy twojej wyraźnej zgody-na kontakt telefoniczny, mailowy lub sms.

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas takie informacje oraz chcesz mieć u Nas swoje konto członka klubu odpisz ZGADZAM SIĘ, w odpowiedzi na tego maila.

Jeżeli nie chcesz otrzymywać od nas informacji o szkoleniach, warsztatach, dotacjach oraz  innych wydarzeniach odpisz NIE ZGADZAM SIĘ, w odpowiedzi na tego maila.

Prosimy o przesłanie odpowiedzi  do 25 maja 2018. Ewentualnie jak najszybciej ;-)


W każdej chwili możesz anulować swoją zgodę, uzyskać dostęp do swoich danych, zmienić je lub przenieść wysyłając maila na adres info@infiniti-fit.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie pod numerem 888 848 808. Twoje dane nie będą profilowane, będą przechowywane u nas bezpiecznie przez cały okres trwania twojej zgody na ich przetwarzanie, obejmujące jedynie obszar działań Infiniti Fitness Club i nigdy nie zostaną nikomu udostępnione bez twojej zgody.

Pozdrawiamy serdecznie!

Zespół Infiniti Fitness Club

 

Wróć do listy